Poznaj nasz zespół ekspertów - ludzi, którzy mogą zadbać o Twoje bezpieczeństwo biznesowe

Nasz zespół ekspertów działa dyskretnie i skutecznie, pomagając klientom rozwiązywać różne problemy związane z biznesem.  Dostarczamy rzetelne i aktualne informacje oraz zapewniamy pełną dyskrecję i indywidualne podejście do każdego klienta.

Specjaliści Verificators

Poznaj nasz zespół

Kamil Pastuszka

CEO, Co-founder
Kamil od 2008 roku zdobywał doświadczenie w największych polskich i międzynarodowych wywiadowniach gospodarczych oraz agencjach detektywistycznych. Aktywnie uczestniczy przy projektach z zakresu wywiadu gospodarczego, międzynarodowego poszukiwania majątku, due diligence oraz wsparcia procesowego, gdzie pełni rolę doradcy i analityka.

Ewald Bednarczyk

Operations Director, Co-founder

Ewald jako licencjonowany detektyw specjalizuje się w zwalczaniu nadużyć wewnętrznych oraz poszukiwaniu dowodów na potrzeby procesów sądowych. Aktywnie współpracuje z prawnikami wzmacniając atak lub obronę klientów. Specjalizuje się również w doradztwie w zakresie bezpieczeństwa kontrinwigilacyjnego obiektów biurowych.

Urszula Dera

Detective Team Coordinator
Urszula jest licencjonowanym detektywem z wieloletnim doświadczeniem zdobytym w pracy policyjnej i w usługach detektywistycznych. Wiedza oraz umiejętność słuchania i obserwacji ludzi sprawiły, że potrafi właściwie dobrać środki i metody działania dla uzyskania spodziewanego efektu. Koordynuje zespół detektywów, a także sama przeprowadza obserwacje.

Robin Barnett

Strategy and Business Intelligence Adviser

Robin jest brytyjskim dyplomatą, wieloletnim ambasadorem Wielkiej Brytanii w Polsce, Irlandii i Rumunii z bogatym doświadczeniem w Europie Środkowej. Pełnił funkcję Dyrektora ds. Wiz oraz Dyrektora Zarządzającego Grupy Biznesowej ds. Handlu i Inwestycji w Wielkiej Brytanii. Specjalizuje się w znajdowaniu rozwiązań złożonych problemów operacyjnych, trudnych negocjacjach, zarządzaniu kryzysowym, opracowywaniu i wdrażaniu strategii.

Tomasz Urbaniak

Business Security Adviser
Tomasz jest ekspertem bezpieczeństwa, dyplomowanym analitykiem Compliance i AML/CFT, szkoleniowcem, wykładowcą. Specjalizuje się w doradztwie strategicznym, w szczególności w zakresie ekspansji międzynarodowej oraz identyfikowaniu zagrożeń dla firm wynikających z działania konkurencji. Wzmacnia nasz zespół w zakresie realizacji złożonych spraw reagowania na sytuacje kryzysowe, zagrażające bezpieczeństwu międzynarodowej aktywności biznesowej klientów.

Michał Nosowski

Technical Security Specialist
Michał jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego, związany z branżą detektywistyczną od blisko 10 lat. Specjalizuje się w zakresie audytów bezpieczeństwa oraz doraźnego wykrywania podsłuchów. Uczestniczył w projektach dla największych polskich firm, spółek skarbu państwa oraz organów rządowych. W realizowanych zleceniach zajmuje się kwestiami technicznymi oraz doradza przy wyborze technicznych środków zabezpieczenia informacji i kontrinwigilacji.

Patryk Poskrobko

Forensic Investigations and Intelligence
Patryk jest prawnikiem, wykładowcą uniwersyteckim, licencjonowanym detektywem oraz absolwentem podyplomowych studiów z audytu śledczego na SGH. Zdobył dyplom EMBA na Apsley Business School w Londynie.  Czynnie uczestniczy w wielu szkoleniach dotyczących zwalczania przestępczości. Co najważniejsze jest praktykiem – od dekady tworzy raporty oraz opracowania oparte o zweryfikowane i rzetelne informacje. Ma szerokie doświadczenie w analizach KYC i CDD.

Alicja Pawłowska

Data Analyst

Alicja ukończyła studia z informatyki na Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych. Uczestniczka oraz sędzia na międzynarodowych zawodach z pozyskiwania informacji z OSINT, SOCMINT, darkweb. W projektach dla największych kancelarii i funduszy inwestycyjnych pełni rolę analityka.

Emilia Samuła

Marketing Manager
Emilia jako specjalistka w dziedzinie marketingu, zajmuje się tworzeniem treści zgodnych z potrzebami rynku, identyfikacją wizualną marki, grafikami reklamowymi oraz zarządzaniem mediami społecznościowymi. Projektuje, wdraża, a także prowadzi strony internetowe spółki. Wraz z zespołem tworzy skuteczne strategie marketingowe, które budują świadomość marki i zwiększają rozpoznawalność Verificators w Polsce i za granicą.

Piotr Dobosz

Data Analyst
Piotr jest doświadczonym analitykiem. Zdobywał praktykę w międzynarodowej firmie, która jest światowym liderem w dziedzinie technologii cyfrowych i bezpieczeństwa. W trakcie studiów na kierunku Bezpieczeństwo Wewnętrzne zgłębiał zagadnienia związane z kryminologią, kryminalistyką oraz wykorzystaniem nowoczesnych technologii w obszarze bezpieczeństwa.

Patrycja Kruczkowska

Data Analyst

Patrycja jest odpowiedzialna za analizę danych w kontekście gospodarczym i biznesowym. Jest absolwentką Uczelni Techniczno-Handlowej im. H. Chodkowskiej w Warszawie na kierunku Bezpieczeństwo wewnętrzne, specjalizuje się w kryminologii i kryminalistyce. Zdobyte wykształcenie pozwala jej na głębsze zrozumienie złożonych aspektów przestępczości gospodarczej.

Piotr Rzuchowski

Digital Forensic Expert
Piotr jest specjalistą w zakresie informatyki śledczej oraz odzyskiwania danych. Doświadczony we współpracy z organami ścigania i wymiaru sprawiedliwości. Autor licznych opinii w postępowaniach sądowych w zakresie informatyki. Entuzjasta poszukiwania nowych rozwiązań, pozwalających na efektywne i skuteczne pozyskiwanie dowodów cyfrowych.

Analitycy

Dostarczamy rzetelne informacje

Głównym celem analityków Verificators jest dostarczanie klientom informacji i raportów, które pomogą im podejmować decyzje biznesowe oparte na rzetelnych analizach. Monitorują oni konkurencję poszczególnych klientów, analizują trendy rynkowe i prognozują przyszłe zmiany. Korzystają z różnych źródeł informacji, takich jak publikacje branżowe, raporty finansowe firm, dane rządowe, badania rynkowe i informacje z sieci. Analitycy Verificators są biegli w analizie danych, posiadają wiedzę na temat rynków i branż oraz umiejętności prezentacji i komunikacji.

Detektywi

Chronimy interesy Twojego biznesu

Doświadczeni detektywi w zespole Verificators zajmują się śledzeniem nieprawidłowości w biznesie, w tym przestępstw gospodarczych, oszustw, kradzieży własności intelektualnej, nieuczciwej konkurencji i innych działań nieetycznych lub nielegalnych, które wpływają na firmy i ich interesy. Ich zadaniem jest zwykle identyfikowanie nieprawidłowości, zbieranie i analizowanie dowodów oraz raportowanie swoich ustaleń klientom. W tym celu detektywi korzystają z różnych źródeł informacji, takich jak publiczne rejestry, bazy danych, świadków i innych metod.

Informatycy śledczy

Rozwiązania cyfrowe w służbie biznesu

Informatycy śledczy w Verificators, zajmują się przede wszystkim wykorzystaniem narzędzi informatycznych i technik cyfrowych do zbierania, analizowania i prezentowania informacji gospodarczych dla potrzeb klientów. Dogłębnie analizują dane i informacje, które umożliwią klientom podjęcie trafnych decyzji biznesowych. Informatycy śledczy wykorzystują różne technologie informatyczne, takie jak oprogramowanie do analizy danych, narzędzia do wykrywania oszustw, technologie Big Data oraz  narzędzia do analizy sieci społecznościowych.

Scroll to Top