Poznaj nasz zespół ekspertów - ludzi, którzy mogą zadbać o Twoje bezpieczeństwo biznesowe

Nasz zespół ekspertów działa dyskretnie i skutecznie, pomagając klientom rozwiązywać różne problemy związane z biznesem.  Dostarczamy rzetelne i aktualne informacje oraz zapewniamy pełną dyskrecję i indywidualne podejście do każdego klienta.

Wywiadownia gospodarcza Warszawa zespół

Poznaj nasz zespół

Kamil Pastuszka

CEO, Co-founder

Kamil od 2008 roku zdobywał doświadczenie w największych polskich i międzynarodowych wywiadowniach gospodarczych oraz agencjach detektywistycznych. aktywnie uczestniczy przy projektach z zakresu wywiadu gospodarczego, międzynarodowego poszukiwania majątku, due diligence oraz wsparcia procesowego, gdzie pełni rolę doradcy i analityka.
Ewald Bednarczyk

Operations Director, Co-founder

Ewald jako licencjonowany detektyw specjalizuje się w zwalczaniu nadużyć wewnętrznych oraz poszukiwaniu dowodów na potrzeby procesów sądowych. Aktywnie współpracuje z prawnikami wzmacniając atak lub obronę klientów. Specjalizuje się również w doradztwie w zakresie bezpieczeństwa kontrinwigilacyjnego obiektów biurowych.

Tomasz Urbaniak

Business Security Adviser

Tomasz jest ekspertem bezpieczeństwa biznesu i komercyjnego wywiadu strategicznego, dyplomowanym analitykiem Compliance, szkoleniowcem oraz wykładowcą. Specjalizuje się w doradztwie strategicznym, w szczególności w zakresie ekspansji międzynarodowej oraz zarządzaniu ryzykiem zagrożeń związanych z działaniem konkurencji.

Robin Barnett

Strategy and Business Intelligence Adviser

Robin jest dyplomatą, wieloletnim ambasadorem Wielkiej Brytanii w Polsce, Irlandii i Rumunii. Pełnił funkcję Dyrektora ds. Wiz oraz Dyrektora Zarządzającego Grupy Biznesowej ds. Handlu i Inwestycji w UK. Specjalizuje się w znajdowaniu rozwiązań problemów operacyjnych, trudnych negocjacjach, zarządzaniu kryzysowym, opracowywaniu i wdrażaniu strategii.

Patryk Poskrobko

Forensic Investigations and Intelligence

Patryk jest prawnikiem, wykładowcą uniwersyteckim, licencjonowanym detektywem oraz absolwentem podyplomowych studiów z audytu śledczego na SGH. Czynnie uczestniczy w szkoleniach dotyczących zwalczania przestępczości. Ma szerokie doświadczenie w analizach KYC i CDD. Od dekady tworzy raporty oraz opracowania oparte o zweryfikowane i rzetelne informacje.
Alicja Pawłowska

OSINT Analyst

Alicja posiada bogate doświadczenie w dziedzinie informatyki, zdobyte podczas studiów na Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych. W projektach dla największych kancelarii i funduszy inwestycyjnych pełni rolę analityka. Jest także aktywną uczestniczką oraz sędzią na międzynarodowych zawodach pozyskiwania informacji z OSINT, SOCMINT oraz darkweb.
Piotr Dobosz

Investigative Analyst

Piotr jest doświadczonym analitykiem. Zdobywał praktykę w międzynarodowej firmie, która jest światowym liderem w dziedzinie technologii cyfrowych i bezpieczeństwa. W trakcie studiów na kierunku Bezpieczeństwo Wewnętrzne zgłębiał zagadnienia związane z kryminologią, kryminalistyką oraz wykorzystaniem nowoczesnych technologii w obszarze bezpieczeństwa.
Patrycja Kruczkowska

Investigative Analyst

Patrycja analizuje dane w kontekście gospodarczym i biznesowym. Ukończyła Uczelnię Techniczno-Handlową im. H. Chodkowskiej w Warszawie, specjalizując się w Bezpieczeństwie wewnętrznym z kryminologią i kryminalistyką. Aktywnie uczestniczy w szkoleniach z OSINT i OPSEC, a jej wykształcenie pozwala na lepsze zrozumienie przestępczości gospodarczej.
Urszula Dera

Detective Team Coordinator

Urszula jest licencjonowanym detektywem z wieloletnim doświadczeniem zdobytym w pracy policyjnej i w usługach detektywistycznych. Koordynuje zespół detektywów, a także sama przeprowadza obserwacje. Wiedza oraz umiejętność słuchania i obserwacji ludzi sprawiły, że potrafi właściwie dobrać środki i metody działania dla uzyskania spodziewanego efektu.
Marcin Silwanow

Detective

Marcin to doświadczony detektyw, który przez ostatnie 10 lat pracował jako licencjonowany specjalista w tej dziedzinie. Specjalizacją Marcina jest detektywistyka genealogiczna, tzn. łączenie standardowych metod kwerend archiwalnych z narzędziami OSINT oraz technikami pracy terenowej. Po godzinach autor kryminałów oraz podcastów na YouTube.

Michał Nosowski

Technical Security Specialist

Michał specjalizuje się w zakresie audytów bezpieczeństwa oraz doraźnego wykrywania podsłuchów. Uczestniczył w projektach dla największych polskich firm, spółek skarbu państwa oraz organów rządowych. W realizowanych zleceniach zajmuje się kwestiami technicznymi oraz doradza przy wyborze technicznych środków zabezpieczenia informacji i kontrinwigilacji.
Piotr Rzuchowski

Digital Forensic Expert

Piotr to doświadczony specjalista w dziedzinie informatyki śledczej i odzyskiwania danych. Pracuje z organami ścigania i wymiarem sprawiedliwości oraz jest autorem wielu opinii ekspertów w sądowych postępowaniach związanych z informatyką. Jest pasjonatem poszukiwania innowacyjnych rozwiązań, które umożliwiają skuteczne pozyskiwanie dowodów cyfrowych.
Emilia Samuła

Marketing Manager

Emilia jako specjalista ds. marketingu odpowiada za tworzenie treści, identyfikację wizualną marki, grafikę reklamową oraz zarządzanie mediami społecznościowymi. Projektuje, wdraża i zarządza firmowymi stronami internetowymi. Razem z zespołem tworzy skuteczne strategie marketingowe, które budują świadomość marki i zwiększają rozpoznawalność Weryfikatorów w Polsce i za granicą.
Analitycy

Dostarczamy rzetelne informacje

Głównym celem analityków Verificators jest dostarczanie klientom informacji i raportów, które pomogą podjąć im decyzje biznesowe oparte na rzetelnych analizach. Monitorują konkurencję, analizują trendy i prognozują zmiany, korzystając z różnych źródeł danych, włączając publikacje branżowe, raporty finansowe i dane rządowe. Posiadają biegłość w analizie danych, wiedzę o rynkach i umiejętności komunikacyjne.

Detektywi

Chronimy interesy Twojego biznesu

Doświadczeni detektywi w zespole Verificators zajmują się śledzeniem nieprawidłowości w biznesie, w tym przestępstw gospodarczych, oszustw, kradzieży własności intelektualnej, nieuczciwej konkurencji i innych działań nieetycznych lub nielegalnych, które wpływają na firmy i ich interesy. Identyfikują nieprawidłowości, zbierają i analizują dowody oraz raportują swoje ustalenia klientom.
Informatycy śledczy

Rozwiązania cyfrowe w służbie biznesu

Informatycy śledczy w Verificators, wykorzystują narzędzia i techniki cyfrowe do zbierania, analizy i prezentacji danych biznesowych. Dogłębnie analizują dane, pomagając klientom podejmować trafne decyzje biznesowe. Wykorzystują różne technologie informatyczne, takie jak oprogramowanie do analizy danych, narzędzia do wykrywania oszustw i technologie Big Data.

Scroll to Top