Audyt śledczy

Audyt śledczy to rodzaj audytu przeprowadzanego w celu ustalenia przyczyn lub okoliczności związanych z podejrzeniami o nieprawidłowości lub nadużycia w firmie lub organizacji.

Czym jest audyt śledczy?

Celem audytu śledczego jest zwykle wykrycie nieprawidłowości lub nadużyć w firmie lub organizacji, takich jak oszustwa, kradzieże, korupcja, wycieki poufnych informacji, nieprawidłowości finansowe i inne naruszenia prawa. Audyt śledczy może obejmować przeprowadzenie dochodzenia, przesłuchiwanie świadków, analizę dokumentów oraz innych materiałów i źródeł informacji.

Audyt śledczy

Co możemy dla Ciebie zrobić w ramach audytu śledczego?

Wyniki audytu śledczego są zwykle wykorzystywane do zapobiegania przyszłym nadużyciom oraz do ścigania osób odpowiedzialnych za nieprawidłowości.

Informatyka śledcza

Informatycy śledczy Verificators zbierają i analizują dane z systemów informatycznych, urządzeń mobilnych, mediów społecznościowych, poczty elektronicznej, sieci komputerowych.

Background check podejrzanych osób

Uzyskujemy informacje o historii i przeszłości danej osoby w celu potwierdzenia lub wykluczenia jej udziału w nieprawidłowościach lub przestępstwach.

Obserwacje detektywistyczne

Detektywi Verificators dyskretnie śledzą podejrzane osoby w celu uzyskania dowodów na temat ich działań lub zachowań.

Rozmowy wyjaśniające

Przeprowadzamy rozmowy z osobami związanymi z nieprawidłowościami lub przestępstwami w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat ich działań lub zachowań.

Zbieranie dowodów

Gromadzimy materiały, które mogą potwierdzać lub wykluczać podejrzenia o nieprawidłowościach lub przestępstwach w firmie lub organizacji.

Wykrywanie podsłuchów

Nasi specjaliści ustalają czy w danym pomieszczeniu lub na urządzeniach osoby fizycznej lub prawnej są obecne urządzenia służące do nieautoryzowanego nagrywania rozmów lub innego rodzaju komunikacji.

Potrzebujesz pomocy w ramach audytu śledczego?

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

Audyt śledczy to proces badawczy, którego celem jest zebranie informacji i dowodów na temat określonego zdarzenia lub przestępstwa. Jest to kompleksowe badanie, które obejmuje przede wszystkim analizę dokumentów, rozmów, śladów fizycznych i elektronicznych, a także przesłuchania świadków. Do działań obejmowanych w ramach audytu śledczego należą między innymi:

Potrzebujesz pomocy w ramach audytu śledczego?

Scroll to Top