Zespół Verificators

Poznaj nas

Nasza wizja

Hasło naszej firmy to „Take control, start managing risk”. Jesteśmy przekonani, że kluczowym elementem sukcesu każdej firmy jest właściwe zarządzanie ryzykiem.

Nasza misja

Nasza misja polega na pomaganiu przedsiębiorcom w osiąganiu sukcesu poprzez dostarczanie rzetelnych i aktualnych informacji i umożliwiających minimalizację ryzyka związanego z podejmowaniem decyzji.

Wierzymy, że teraz, gdy świat biznesu zmienia się bardzo szybko, najważniejsze jest podejmowanie świadomych i przemyślanych decyzji opartych nie tylko na rzetelnych informacjach ale również  informacjach dostarczonych na czas.

Dostarczane naszym klientom informacje umożliwią lepszą orientację w środowisku, w którym funkcjonuje przedsiębiorstwo oraz wnętrza własnej organizacji, a przez to kontrolowanie ryzyka. Indywidualne podejściu do każdego klienta jest u nas standardem, gdyż każda firma jest inna i ma swoje unikalne potrzeby.

Dążymy do tego, aby być liderem w branży, stawiając sobie za cel edukację i uświadamianie naszych klientów o wyjątkowo ważnej roli jaką pełnią informacje w cyklu życia przedsiębiorstwa. Istotne by informacje były rzetelne, aktualne i dostarczone na czas, tak by wykorzystanie ich było jak najbardziej efektywne.

Jesteśmy nie tylko po to by informacje pozyskiwać, ale również chronić te, które mogą być kluczowe dla prawidłowego funkcjonowania organizacji naszych klientów. Dopełniamy wszelkich starań by poznać realia klienta, ocenić ryzyko, przewidzieć możliwe anomalie i przeciwdziałać wyciekom informacji.

Jesteśmy członkami
Scroll to Top