Zespół Verificators

Poznaj nas

Nasza wizja

Hasło naszej firmy to „Take control, start managing risk”. Jesteśmy przekonani, że kluczowym elementem sukcesu każdej firmy jest właściwe zarządzanie ryzykiem.

Nasza misja

Nasza misja polega na pomaganiu przedsiębiorcom w osiąganiu sukcesu poprzez dostarczanie rzetelnych i aktualnych informacji i umożliwiających minimalizację ryzyka związanego z podejmowaniem decyzji.

Wierzymy, że teraz, gdy świat biznesu zmienia się bardzo szybko, najważniejsze jest podejmowanie świadomych i przemyślanych decyzji opartych nie tylko na rzetelnych informacjach ale również  informacjach dostarczonych na czas.

Dostarczane naszym klientom informacje umożliwią lepszą orientację w środowisku, w którym funkcjonuje przedsiębiorstwo oraz wnętrza własnej organizacji, a przez to kontrolowanie ryzyka. Indywidualne podejściu do każdego klienta jest u nas standardem, gdyż każda firma jest inna i ma swoje unikalne potrzeby.

Dążymy do tego, aby być liderem w branży, stawiając sobie za cel edukację i uświadamianie naszych klientów o wyjątkowo ważnej roli jaką pełnią informacje w cyklu życia przedsiębiorstwa. Istotne by informacje były rzetelne, aktualne i dostarczone na czas, tak by wykorzystanie ich było jak najbardziej efektywne.

Jesteśmy nie tylko po to by informacje pozyskiwać, ale również chronić te, które mogą być kluczowe dla prawidłowego funkcjonowania organizacji naszych klientów. Dopełniamy wszelkich starań by poznać realia klienta, ocenić ryzyko, przewidzieć możliwe anomalie i przeciwdziałać wyciekom informacji.

Jesteśmy członkami

Nasza historia

Jesteśmy profesjonalną wywiadownią gospodarczą, oraz agencją detektywistyczną świadczącą pełny wachlarz usług z zakresu bezpieczeństwa. Specjalizujemy się w ustaleniach majątkowych, wykrywaniu podsłuchów, analityce i informatyce śledczej,  fizycznych testach penetracyjnych (w projektach compliance) oraz w pomocy procesowej i dostarczaniu dowodów.

Jesteśmy zespołem ekspertów, którzy w sposób dyskretny (firma posiada certyfikat ISO 27001:2013) i skuteczny pomagają klientom w rozwiązywaniu różnych problemów związanych z ich biznesem. Nasze usługi z zakresu bezpieczeństwa obejmują szeroki zakres działań, począwszy od wywiadu gospodarczego, przez przeprowadzenie analizy OSINT, aż po fizyczne śledztwa i obserwacje detektywistyczne.

Nasi informatycy posiadają niezbędne narzędzia oraz wiedzę, by przeprowadzać skuteczne śledztwa w cyberprzestrzeni. Zebrane dane trafiają do analityków, którzy interpretują uzyskane informacje i porządkują je, układając w logiczny ciąg, dzięki czemu klient otrzymuje raport na najwyższym poziomie. Verificators sp. z o. o. dokłada wszelkich starań by naszym klientom przekazywać jedynie istotne dla nich, rzetelne i aktualne informacje.

Jesteśmy przekonani, że troska o prywatność i bezpieczeństwo informacji stanowi bardzo ważny temat dla naszych klientów. W odpowiedzi na te potrzeby świadczymy usługi wykrywania podsłuchów i doradztwo z szeroko rozumianego compliance. Dokładamy wszelkich starań, by nasze usługi były zawsze na najwyższym poziomie.

Oferujemy usługi wspierające due diligence, które pozwalają naszym klientom na dokładne sprawdzenie swoich partnerów biznesowych, co z kolei zabezpiecza ich przed ryzykiem nieuczciwych praktyk czy niepożądanych skutków współpracy.

Wierzymy, że nasza wiedza i doświadczenie są kluczem dla zapewnienia naszym klientom kompleksowej i profesjonalnej pomocy procesowej. Dostarczanie dowodów jest dla nas jednym z najważniejszych celów, dlatego zawsze dbamy o rzetelność i aktualność zbieranych informacji.

Dzięki naszemu doświadczeniu i profesjonalnemu podejściu jesteśmy w stanie pomóc naszym klientom w każdej sytuacji. Zapewniamy pełną dyskrecję oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Jesteśmy przekonani, że nasze usługi pozwolą Państwu zabezpieczyć swoje interesy i odnieść sukces w biznesie.

Scroll to Top