Wsparcie procesowe

Zależy Ci na fachowej obsłudze klientów Twojej kancelarii, ale brakuje Ci czasu na dopracowywanie każdego szczegółu sprawy?

Usługę wsparcia procesowego dedykujemy Tobie i innym osobom z branży prawniczej, w szczególności radcom prawnym, adwokatom, wewnętrznym departamentom prawnym w firmach jak również doradcom podatkowym, rzecznikom patentowy lub osobom na stanowisku compliance officer.

Potrzebujesz twardych dowodów i zweryfikowanych informacji, a może starasz się o wznowienie umorzonego postępowania lub sprawy zakończonej negatywnym wyrokiem? Wesprzemy Cię na każdym etapie procesu. 

Jak wspieramy prawników podczas procesu?

Zarówno na prostej drodze do wygranej sprawy jaki i przy zawiłych i skomplikowanych działaniach przyda Ci się wsparcie wywiadowni gospodarczej Verificators.

Wsparcie procesowe wywiad gospodarczy

Co możemy dla Ciebie zrobić w ramach wsparcia procesowego?

Z nami masz pełne wsparcie detektywów przy poszukiwaniu dowodów oraz analityków, którzy opracują zebrane materiały.

Specjaliści Verificators poszukują aktualnego jak i ukrywanego majątku dłużników w Polsce i za granicą, bazując na sieci powiązań z zaufanymi agencjami detektywistycznymi.

Zespół doświadczonych detektywów Verificators doradzi najlepsze rozwiązanie, a następnie dyskretnie przeprowadzi śledztwo oraz dostarczy informacji.

Ustalenie nieruchomości

Analizujemy aktualne dokumenty i ewidencje dotyczące nieruchomości, aby określić jej stan prawny oraz potencjalne ograniczenia czy obciążenia. 

Ustalenie adresu do korespondencji

Wspieramy prawników podczas procesu sądowego poprzez ustalenie poprawnego adresu do korespondencji lub doręczeń.

M&A Background Check

Przeprowadzamy szczegółowy background check w procesach fuzji i przejęć, w celu dokładnego zrozumienia sytuacji przedsiębiorstw oraz identyfikacji potencjalnych zagrożeń i korzyści.

Ustalenie informacji z zagranicy

Zbieramy informacje na temat zagranicznych podmiotów, które pomagają klientom w procesie decyzyjnym dotyczącym współpracy.

Wyszukiwania informacji OSINT

Nasi analitycy przeprowadzają działania OSINT w celu zebrania i analizy informacji.

W ramach naszej działalności przeprowadzamy dokładne sprawdzenie i potwierdzenie relacji między różnymi firmami, osobami fizycznymi oraz innymi jednostkami gospodarczymi.

Kupujemy produkt w celu sprawdzenia, czy jest on oryginalny i czy spełnia wymagania jakościowe określone przez właściciela marki.

Darmowa konsultacja

Skorzystaj z naszej konsultacji jeżeli masz pytania lub zastanawiasz się czy usługa wsparcie procesowe będzie dla Ciebie dobrym wyborem. Wypełnij formularz i napisz czego dotyczy twoje pytanie.

 *Do 24h po otrzymaniu wiadomości nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania.

podanych w powyższym formularzu w celach kontaktowych. Przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Verificators sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.

Kiedy skorzystać ze wsparcia procesowego Verificators ?

Zapoznaj się z naszym szerokim zakresem usług dedykowanych prawnikom! Znajdziesz u nas wiele rozwiązań, które mogą pomóc Ci w codziennej pracy!

Potrzebujesz pomocy w ramach wsparcia procesowego?

Zespół Verificators stworzy dla Ciebie pakiet łączący cechy kilku powyższych punktów dostosowując je do Twoich potrzeb

Scroll to Top