Zakup testowy

Prawnicy,  chcąc pomóc swojemu klientowi i pchnąć sprawę do przodu, zwracają się o pomoc do firm wywiadowczych w wykonaniu zakupu testowego. Dostarczone przez detektywa dowody i informacje pozwalają uruchomić oparty o nie scenariusz postępowania, a sam detektyw może być świadkiem w sprawie. Świadcząc nasze usługi jesteśmy partnerem prawnika, zwiększając jego efektywność i prestiż. Po realizacji zadania, przedstawimy szczegółowy raport opisujący proces zakupu, dokumentację fotograficzną, kontakt ze sprzedającym, obejmujący wszystkie wiadomości, a także linię czasu od chwili zamówienia do momentu odbioru produktu lub usługi. Zakup testowy pozwoli Ci zakończyć sprawę sukcesem, a dzięki temu zyskać w oczach zadowolonego klienta i przyciągnąć nowych. Pozytywna opinia o Tobie, jako skutecznym prawniku, to wartość dodana współpracy z profesjonalną firmą wywiadowczą.

Jakie informacje pozyskujemy w procesie zakupu testowego?

Zakup testowy jest używany jako technika dochodzeniowa mająca na celu uzyskanie dowodów na działalność przestępczą oraz zidentyfikowanie i postawienie przed sądem osób odpowiedzialnych za popełnione przestępstwa.

Przykładowe realizacje usługi

Przykładowe realizacje usługi – zakupu testowego. Ze względu na szacunek i bezpieczeństwo naszych klientów w celu publikacji dokonano anonimizacji wszystkich danych wrażliwych.

Zakup testowy

Case Study

Zgłosił się do nas partner biznesowy z Wielkiej Brytanii. Jego klient ma problem, gdyż podejrzewa, że na polskim rynku sprzedawane są jego produkty, które mogą pochodzić z kradzieży transportu. W celu weryfikacji, czy faktycznie proceder ma miejsce poprosił nas o pomoc, abyśmy wykonali zakup testowy.

Darmowa konsultacja

Skorzystaj z naszej konsultacji jeżeli masz pytania lub zastanawiasz się czy usługa poszukiwania majątku dłużnika będzie dla Ciebie dobrym wyborem. Wypełnij formularz i napisz czego dotyczy twoje pytanie.

 *Do 24h po otrzymaniu wiadomości nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania.

podanych w powyższym formularzu w celach kontaktowych. Przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Verificators sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.
Scroll to Top