Weryfikacja powiązań

Weryfikacja powiązań polega na odnalezieniu ewentualnych powiązań rodzinnych lub osobistych między managerami, dyrektorami zarządzającymi, czy kluczowymi pracownikami. Co więcej ma na celu ochronę interesu przedsiębiorcy, który zwrócił się o pomoc do prawnika, przed istniejącymi lub ewentualnymi nadużyciami wynikającymi z tych powiązań. Podczas współpracy z nami możesz liczyć na wsparcie z naszej strony i podejmowanie wszelkich możliwych działań na Twoją korzyść. Uważnie słuchamy naszych  klientów. Nie domyślamy się, nie zakładamy z góry rozwiązań, wolimy szczerą dyskusję z klientem.

Jakie informacje pozyskujemy w procesie weryfikacji powiązań?

Prawnik prowadząc sprawy gospodarcze, pracownicze, również w zakresie odpowiedzialności karnej, często staje przed koniecznością ustalenia ukrywanych lub jawnych powiązań istniejących w danej firmie lub łączące przedsiębiorstwo z firmą klienta.

Przykładowe realizacje usługi

Przykładowe realizacje usługi – weryfikacja powiązań. Ze względu na szacunek i bezpieczeństwo naszych klientów w celu publikacji dokonano anonimizacji wszystkich danych wrażliwych.

Weryfikacja powiązań

Case Study

W tym case study omówimy przypadek, w którym do Verificators zgłosił się członek zarządu zagranicznej firmy działającej również w Polsce. Klientowi zależało, abyśmy zachowali pełną poufność w trakcie rozpatrywania sprawy, zwłaszcza wobec kierownictwa polskiego oddziału, które nie mogło się dowiedzieć, że podjęliśmy się badania. Celem klienta była weryfikacja powiązań i zrozumienie w jaki sposób doszło do zawarcia umów współpracy przez polskie kierownictwo z innymi spółkami bez przeprowadzenia przetargu na ich usługi.

Darmowa konsultacja

Skorzystaj z naszej konsultacji jeżeli masz pytania lub zastanawiasz się czy usługa poszukiwania majątku dłużnika będzie dla Ciebie dobrym wyborem. Wypełnij formularz i napisz czego dotyczy twoje pytanie.

 *Do 24h po otrzymaniu wiadomości nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania.

podanych w powyższym formularzu w celach kontaktowych. Przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Verificators sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.
Scroll to Top