M&A Background Check

Zadaniem prawnika nadzorującego fuzję przedsiębiorstw jest odpowiednie zabezpieczenie interesu swojego klienta w umowie inwestycyjnej. Ale korzystając ze wsparcia profesjonalnej firmy wywiadowczej może znacznie zwiększyć bezpieczeństwo transakcji, przeprowadzając weryfikację przejmowanego podmiotu, w tym jego historii biznesowej, tła, przeszłości. Takie działania nie tylko budują skuteczność prawnika, ale również jego renomę i dobre imię kancelarii.

Jakie informacje pozyskujemy w procesie M&A Background Check?

M&A Background Check to narzędzie stosowane w celu dokładnego zrozumienia sytuacji przedsiębiorstw oraz identyfikacji potencjalnych zagrożeń i korzyści.

Przykładowe realizacje usługi

Przykładowe realizacje usługi – M&A Background Check. Dane klientów zostały zanonimizowane przed publikacją.

Case Study

Dlaczego kompleksowe sprawdzenie przeszłości biznesowej i reputacji zarządu jest kluczowe w procesach fuzji i przejęć?
Nasz najnowszy artykuł opisuje historię zagranicznego inwestora, który dzięki dogłębnemu M&A Background Check odkrył ukryte zagrożenia związane z zarządem polskiej spółki. Dowiedz się, jakie ryzyka udało nam się zidentyfikować i jak wpłynęło to na decyzję klienta.
Autorem artykułu jest CEO Verificators, Kamil Pastuszka.

Darmowa konsultacja

Skorzystaj z naszej konsultacji jeżeli masz pytania lub zastanawiasz się czy usługa M&A background check będzie dla Ciebie dobrym wyborem. Wypełnij formularz i napisz czego dotyczy twoje pytanie.

 *Do 24h po otrzymaniu wiadomości nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania.

podanych w powyższym formularzu w celach kontaktowych. Przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Verificators sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.
Scroll to Top