Poszukiwanie majątku dłużnika

Wsparcie profesjonalnej firmy wywiadowczej przynosi liczne korzyści prawnikowi, takie jak zwiększenie efektywności i popchnięcie działań do przodu. Dostarczane informacje pomagają odciążyć pełnomocników od żmudnych zadań, co wzmacnia ich skuteczność i pozwala budować zaufanie klientów. Śledztwo majątkowe stanowi ważny element postępowania w sprawie dłużnika, a rzetelne dane zwiększają skuteczność prawnika i jego reputację. Kooperacja z firmą wywiadowczą przyczynia się również do wzmocnienia dobrego imienia kancelarii oraz przyciągania nowych klientów poprzez pozytywne opinie i reputację prawnika.

Jakie informacje pozyskujemy w procesie poszukiwania majątku?

Śledztwo majątkowe to narzędzie stosowane w celu zidentyfikowania dostępnych zasobów majątkowych dłużnika, które mogą posłużyć do spłaty jego zobowiązań.

Przykładowe realizacje usługi

Przykładowe realizacje usługi – poszukiwanie majątku dłużnika. Ze względu na szacunek i bezpieczeństwo naszych klientów w celu publikacji dokonano anonimizacji wszystkich danych wrażliwych.

Poszukiwanie majątku dłużnika

Case Study

Jak firmy mogą odzyskać swoje pieniądze po zadłużeniu, gdy dłużnicy twierdzą, że nie mają majątku? Nasze najnowsze Case Study, którego autorem jest nasz analityk Piotr Dobosz przedstawia proces, w którym nasza firma pomogła kancelarii prawnej odzyskać wierzytelność od dłużnika. Jakie narzędzia i strategie zastosowaliśmy? Jakie efekty przyniosły te działania? Odpowiedzi znajdziesz w naszym najnowszym artykule.

Darmowa konsultacja

Skorzystaj z naszej konsultacji jeżeli masz pytania lub zastanawiasz się czy usługa poszukiwania majątku dłużnika będzie dla Ciebie dobrym wyborem. Wypełnij formularz i napisz czego dotyczy twoje pytanie.

 *Do 24h po otrzymaniu wiadomości nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania.

podanych w powyższym formularzu w celach kontaktowych. Przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Verificators sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.
Scroll to Top