Wsparcie detektywa

Prawnicy zatrudniają detektywa, firmę wywiadowczą, by  oszczędzić czas, przyspieszyć i zwiększyć efektywność swojej pracy, popchnąć swoje działania do przodu. Dodatkowo, współpraca umożliwia kancelarii uzyskanie rzetelnej analizy informacji oraz wiarygodnego wsparcia w procesie, nie ponosząc bezpośrednich kosztów – koszt usług detektywistycznych pokrywa zazwyczaj klient.

Jakie informacje pozyskujemy dzięki wsparciu detektywa?

W zależności od specyfiki danej sprawy, prawnicy korzystają z naszych usług detektywistycznych z następujących powodów:

Przykładowe realizacje usługi

Przykładowe realizacje usługi – Wsparcie detektywa. Ze względu na szacunek i bezpieczeństwo naszych klientów w celu publikacji dokonano anonimizacji wszystkich danych wrażliwych.
Wsparcie detektywa w przypadku łamania zakazu konkurencji - Case Study

Case Study

O zakazie konkurencji jest wiele artykułów, autorzy wyjaśniają na czym polega, kiedy ma zastosowanie, czy jest legalny, a także inne aspekty tej klauzuli. Wiadomym też jest, że działanie pracowników na rzecz konkurencji jest bardzo szkodliwe dla firm, przynosi duże straty nie tylko materialne, ale też w obrębie morale załogi. Aczkolwiek nie będziemy skupiać się na tych aspektach, chciałbym pokazać w jaki sposób wsparcie detektywa może pomóc udokumentować łamanie zakazu.

Darmowa konsultacja

Skorzystaj z naszej konsultacji jeżeli masz pytania lub zastanawiasz się czy wsparcie detektywa będzie dla Ciebie dobrym wyborem. Wypełnij formularz i napisz czego dotyczy twoje pytanie


 *Do 24h po otrzymaniu wiadomości nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania.

podanych w powyższym formularzu w celach kontaktowych. Przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Verificators sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.
Scroll to Top