Ustalenie informacji z zagranicy

Gromadzenie dowodów i informacji na potrzeby prowadzenia sprawy nierzadko wymaga od prawnika poszukiwania ich także za granicą.  Jako profesjonalna firma wywiadowcza, posiadając rozległe kontakty również poza granicami kraju, jesteśmy w stanie pozyskiwać informacje dla naszych klientów niemal z każdego zakątka świata.

Jakie informacje pozyskujemy w procesie ustalania informacji z zagranicy?

Nasze usługi obejmują szeroki zakres działań, które umożliwiają dokładne poznanie sytuacji majątkowej, personalnej oraz biznesowej podmiotów zagranicznych.

Przykładowe realizacje usługi

Przykładowe realizacje usługi – ustalenia informacji z zagranicy. Dane klientów zostały zanonimizowane przed publikacją.

Ustalenie informacji z zagranicy

Case Study

Zastanawiasz się, jak zweryfikować wiarygodność zagranicznej firmy przed nawiązaniem współpracy? Przeczytaj nasze najnowsze case study, w którym opisujemy proces sprawdzania spółki z Estonii.

Dowiesz się, jakie narzędzia i metody wykorzystaliśmy, aby uzyskać pełen obraz jej działalności, sytuacji finansowej oraz reputacji. Poznaj nasze doświadczenia i zyskaj cenne wskazówki, które mogą pomóc również Twojej firmie!

Autorem artykułu jest Piotr Dobosz, Investigative Analyst w Verificators.

Darmowa konsultacja

Skorzystaj z naszej konsultacji jeżeli masz pytania lub zastanawiasz się czy usługa ustalania informacji z zagranicy będzie dla Ciebie dobrym wyborem. Wypełnij formularz i napisz czego dotyczy twoje pytanie.

 *Do 24h po otrzymaniu wiadomości nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania.

podanych w powyższym formularzu w celach kontaktowych. Przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Verificators sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.
Scroll to Top