FIRST LEGAL FORUM EU-EASTERN PARTNERSHIP

FIRST LEGAL FORUM EU-EASTERN PARTNERSHIP

Już niedługo, bo w dniach 25 i 26 maja, Warszawa stanie się sercem rynku prawniczego i międzynarodowego dialogu! A to za sprawą FIRST LEGAL FORUM EU-EASTERN PARTNERSHIP, na którym wśród wybitnych prelegentów wystąpi nasz członek zespołu, Robin Barnett. Wydarzenie organizowane przez Global Law Hub zgromadzi ekspertów prawniczych, specjalistów w zakresie rozwoju biznesu oraz szefów działów prawa spółek z Europy, krajów Partnerstwa Wschodniego oraz Azji Centralnej i Kaukazu.

W ramach tegorocznego Forum uczestnicy skupią się na dyskusji na temat aktualnego stanu i perspektyw handlu transgranicznego w kontekście kryzysów gospodarczych, sankcji, barier oraz poszukiwania kluczowych metod reaktywacji transformacji gospodarczej i rozwoju rynku prawnego.

Robin poprowadzi panel dyskusyjny pt. „Sankcje międzynarodowe i ukraiński rejestr sponsorów wojny: konsekwencje prawne, wpływ na przyszły krajobraz handlu światowego i konsekwencje reputacyjne dla firm.” Będzie to doskonała okazja, aby zgłębić tematykę sankcji międzynarodowych oraz ich wpływu na otoczenie handlowe.

Zachęcamy Was do udziału w tym wydarzeniu, zdobycia wiedzy na temat rozwiązań w nowej rzeczywistości gospodarczej oraz nawiązania cennych relacji biznesowych z partnerami zagranicznymi.

🔗 link do wydarzenia: https://legalforum.eu/pl/

Scroll to Top