Profesjonalna wywiadownia gospodarcza

Profesjonalna wywiadownia gospodarcza

Szukanie informacji o podmiotach gospodarczych lub o osobach fizycznych to zwykle żmudna i wymagająca praca. Bez przygotowania eksperckiego i wiedzy jak sprawnie wyszukać dane łatwo zgubić detale lub pominąć istotne elementy.

Warto zwrócić się po profesjonalną pomoc. Takim wsparciem może być np. wywiadownia gospodarcza. Naszym zadaniem jest zgromadzenie, przetwarzanie i udostępnienie klientowi informacji w przystępnej formie.

W naszej pracy każdy etap jest istotny i wymaga stałego rozwoju. Współpracując z Verificators można liczyć na profesjonalizm w sposobie zbierania danych, ich analizie oraz w prezentacji wyników.

Informacje zbierane są m.in. ze źródeł otwartych, w tym np. z rejestrów publicznych i państwowych baz danych, a także bezpośrednio ze środowiska firm podlegających sprawdzeniu.

Na podstawie raportów możesz dowiedzieć się np. o kondycji finansowej potencjalnego partnera lub powiązaniach biznesowych członków zarządu spółki. Na podstawie rzetelnych informacji podjęcie, decyzji o ile nie stanie się łatwiejsze, to na pewno będzie bezpieczniejsze. W oparciu o nasze raporty można oszacować czy ryzyko współpracy lub inwestycji jest opłacalne.

Zarówno strategie jak i metody dostosowujemy indywidualnie do zlecanych nam zadań. Naszym głównym celem jest dostarczanie aktualnych i wiarygodnych informacji, ale służymy wsparciem merytorycznym na każdym etapie podejmowania decyzji.

Jesteśmy gotowi na realizację Twojego projektu.

Raporty gotowe do pobrania w kilka sekund od zlecenia zawierają informacje ze specjalistycznych baz danych, w tym z baz rządowych, rejestrów publicznych oraz źródeł komercyjnych.

Scroll to Top